Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Tato!Tato!Tato! wychodzi na DVD. Przedziwny humor twórcy Władcy Móch

Data publikacji:

Nie jestem fanem najpopularniejszego serialu Kędzierskiego "Włatcy Móch". Mam wrażenie, że jest on drażniąco zawieszony między nieznośną dla mnie poprawnością polskich kabaretów i „odjazdem bez trzymanki” moich ukochanych serii Family Guy i South Park. Jednak te krótkie rozmowy ojca z synem momentami do mnie trafiają.

D. 83.18.56.*
PRZEZ WZGLĄD NA POPRZEDNIE DOKONANIA PANA "REŻYSERA" - odpuszczę sobie...... bo jeszcze trochę czasu upłynie, nim zapomnę te 1,5 min. ze wzmiankowaną obrzydliwością - podsuwaną przez rodziców-psychopatów jako "bajka" - dzieciom.
katana57 95.160.201.*

Mi się podobają te odcinki. Tylko inteligentni inaczej krytykują ten serial i ci o poglądach popranych politycznie. Czyli zwykłe kołtuny.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.