Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Ewa Drzyzga (fot. Sławek/Wikimedia Commons)

Poważne zarzuty pod adresem EWY DRZYZGI. Uczestnik talk-show: ROZMOWY W TOKU zniszczyły mi życie

Data publikacji:

Wygląda na to, że nad Ewą Drzyzgą zbierają się czarne chmury. Po karze, jaką nałożyła KRRiT, teraz na głowy twórców "Rozmów w toku" spadły gromy ze strony rozgoryczonego uczestnika jednego z odcinków programu.

badmoon58 79.191.113.*
Jako, żem stary, pamiętam początki RMF FM. Pracowała w nim młoda, dobrze się zapowiadająca dziennikarka Ewa Drzyzga... Zajmowała się poważnymi tematami. Teraz też jest poważną dziennikarką. Kolczyk w penisie, to poważna sprawa...
Krzysztof Włudyka.Bochnia. 77.65.138.*
Dokładnie to co panowie wyżej. Od siebie dodam że ten program był na tyle konkretny że np.pojawił się tam temat in vitro, i ludzie z "Frondy", w czasach gdy hasło:"in vitro" było kompletnie nieznanym tematem. Bywało też bardzo zabawnie. Teraz to już tylko popłuczyny popłuczyn: grube brzuchole kontra suchary, "Dlaczego zjadłam kaktusa" oraz "wyszłam za Araba, dlaczego nie mogę chodzić na golasa po plażach Kuwejtu!!?"
krzyh 77.112.77.*
A ja się zastanawiam skąd oni tylu idiotów biorą by ośmieszali się przed kamerą? Niech ten pan nie opowiada że to Drzyzga go ośmieszyła bo już sam temat programu w którym wziął udział "uprawiają seks tylko z seksbombą" wskazuje że ośmieszenie miał zagwarantowane w umowie :) Dla porządku trzeba zaznaczyć że początkowe odcinki programu spełniły funkcję edukacyjną w wielu sprawach jak molestowanie dzieci itd. i uczuliły ludzi na takie przypadki a nawet zmieniły stosunek społeczeństwa do ofiar - dziś już nikt nie kpi i nie szydzi z ofiar - raczej spotykają się ze współczuciem. Sporo w tym zasługi tego programu. Potem już było gorzej bo poważne tematy się wyczerpały więc Drzyzga zaczęła wymyślać coraz głupsze a dziś to już strach włączyć telewizor ;)
GośćDanuta i Przyjaciele 77.65.89.*
TO WYJĄTKOWO DENNY PROGRAM!!!! Obliczony na NAJNIŻSZE, wręcz POdludzkie i n s t y n k t y !!!!! WSTYD być jego W I D Z E M a co dopiero uczestnikiem. Ta "dziennikarka" za marny pieniądz uzyskuje zgodę nieszczęśników na PUBLICZNE OBNAŻANIE się / emocjonalne i nie tylko/ a następnie pseudożyczliwie ICH WSPIERA lub TOLERUJE. Nie rozumiem ani widzów / czerpię satysfakcję, że ktoś jest głupszy czy gorszy od nich?/ ani tym bardziej uczestników. DNO, które powinno być PRAWNIE ZAKAZANE albo społecznie NAPIĘTNOWANE. P r y m i t y w n e DNO.
Gość 79.191.104.*
ja tez mialam tam wystapic z corka i mezem pytania byly ustawione ale jakie musialabym klamac w kazdej odpowiedzi 3 dni przed wyjazdem do programu zrezygnowalam bo blazna z siebie nie zrobie pamietajcie tam nie muwicie co chcecie pytania sa ustawione przez nich to oni je zadaja i ustalaja odpowiedzi
Gość 666 93.154.134.*
czasem oglądam program Ewy Drzyzgi i jak widzę panią psycholog i jej metody to zaraz mi się kojarzy jak księża namawiają do seksu dzieci"no weż to przecież nic strasznego"i dalej podsuwa pod twarz obrzydliwy przedmiot.Skoro tak wygląda to leczenie z fobii to teraz wiem już dlaczego tak się dzieje to obrzydlistwo
GośćIza 213.238.88.*
Ona żeruje na ludziach,gdyby nie ludzie to też by nie miała pracy
LupaToBuc 83.4.111.*

Praktyki TVN-u są znane od dawna - i odrażające. Ostatnie znanie powyższego tekstu jest prostackie i protekcjonalne. Tekst nie wnosi niczego, jest tylko tanią sensacją... a la TVN. Smutne..

Drzyzga lewaczka manipulantka 94.254.229.*

Dzyzga od zawsze była obrzydliwa jak TVN Czego się spodziewać po tv finansowanej przez judejskiego zbrodniarza Sorosa zarządzanej przez żydów i sbekow Może obecny rząd zdelegalizuje kryminalna tv?

Ta sama branża 94.254.229.*

Żoną rodzonego brata Dzyzgi jest Marzena Rogalska z TVP - pytanie na śniadanie.

ksena 185.46.169.*

A kto to łajno jeszcze ogląda ?! wiedział na co się godzi i co podpisuje ,trzeba było wziąć się za uczciwą prace a nie liczyć na łatwy łup.Wyciągać takie łajna na światło dzienne,tfu.

re 162.243.146.*

Co za debiI.

dziadekan 83.22.168.*

Wystrychnąć na dudka.

t579 46.76.217.*

Najlepszy jest jakiś Szpak, który NIC W ŻYCIU NIE OSIĄGNĄŁ, a teraz OCENIA INNYCH w SRAVN-ie w jakimś programie.

zulu i gula 77.255.79.*

niezły sposób na wydojenie z kasy tvn. Teraz roboty nie będzie mógł juz nigdy znależć. Przyzwyczajenie do łatwej gotówki uzależnia. Izabela Marcinkiewicza też ma ten syndrom. Dobrze mu tak.

tom 89.228.72.*

Program wchodzący bez żadnego tabu we wszystkie sfery życia był uważany za lekki, zabawny i edukujący a w rzeczywistości jest klasycznym szerzeniem marksizmu kulturowego, który spustoszył Zachód.

szalom 89.64.9.*

Na dudka!!!Brakiem korekty "dutkacie"się sami,szanowna redakcjo.Pono jesteście portalem patriotycznym.Gdzież więc dbałość o nasz język polski?WSTYD!!!

Polak z Mazowsza. 84.40.136.*

Nie oglądam tvn ani polsatu nie czytam gazet antypolskich takich jak wybiórcza czy niemieckich ze względu na same kłamstwa i pomówienia .

pol 83.29.30.*

Profesor Rzepliński jak zwykle bredzi. Reparacje nam się należą jak psu kość. A Panu Rzeplińskiewmu nic do tego. Czy Niemcy mu płacą?

Ewa Drzyzga.. Juz samo naźwisko mówi wiele. Drzyz -ga.. Od początku "kariery" jej wyuzdane programy najpierw w RMF a potem w tfu-vn sciągały uwage cwierćgłupków. Kto wchodzi do piekła sam sobie jest winien.I tyle w temacie. TVN powinno sie zdelegalizować, bo jest antypolski od samego początku.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.