Forum dyskusyjne

Historia Komentarze do artykułów

autor: Fot. mdr.de/screenshot

Skandaliczny przekaz niemieckiej telewizji „MDR”: Polacy zamordowali w czasie Holokaustu 10 tys. Żydów. „Nie pasuje to do obrazu heroicznego narodu, który usiłuje stworzyć PiS”

Data publikacji:

„Polska policja uczestniczyła w tłumieniu powstania w warszawskim getcie”.

Skandal, Niemcy znaleźli pomagierów w postaci przekupnych naukowców... podobno polskich.

Mammoth 162.119.232.*

A co na to wielki "przyjaciel" Polski i Polakow, niejaki Szewach Weiss? Moze jak on sprostuje takie brednie, to go ktos poslucha?

olo 89.70.191.*

Co za niemieckie łajno... .

drwal 109.173.157.*

szkoda że nie mamy bombki atomowej... robactwo bezczelne byłoby wytępione

link 88.156.182.*

bo Niemcy uciekali, chowali się , no unikali nas...

drwal 109.173.157.*

IIWŚ się nie skończyła...

Brzmi to jednak kuriozalnie, kiedy niemiecka telewizja zarzuca Polakom, że zabili zbyt mało Niemców. Gdyby zabili ich na przykład 11 tysięcy, to byliby w porządku.

weronika 77.115.64.*

To już nie jest śmieszne , z tym trzeba walczyć a takich ludzi wyganiać z Polski i pozbawiać jakichkolwiek dotacji państwowych . Ciekawe kto go sponsorował Soros czy Niemcy?a może Bruksela?

M. 87.205.254.*

Pewnie liczy na to, że go Aniela uszlachci. Martin von Zaremba. Brzmi dobrze?

niemcy mordowali żydów planowo 78.8.115.*

a ośmielają się oskarżać Polaków o antysemityzm? A najistotniejsze: Polska była okupowana i CAŁA odpowiedzialność spada na Niemców. PS. Polskie Państwo Podziemne ostro karało za szmalcownictwo!

memos 89.67.60.*

Tylko Niemcy mogli wpaść na pomysł gazowania ludzi w obozach koncentracyjnych na terenie okupowanej Polski. A zagazowali ich setki tysięcy. I żadna telewizja niemiecka tej prawdy nie zakrzyczy.

Bronek 79.189.184.*

Kto to jest Monika Sieradzka: inna sprzedajna...

Jakie to typowe 92.222.124.*

@memos 89.67.60 - u nas to już mieli wprawę, znacznie wczesniej już to robili w Afryce http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemieckie-obozy-afryce-2014-02

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Alfred 185.122.104.*

Jedni prowadzą wojny hybrydowe, a inni historyczne i to na takim poziomie...Mój ojciec przeżył wojnę i twierdził, że niemcy to naród barbarzyńców i nigdy nie powinni mieć już własnego państwa!

verte 77.114.230.*

Kedyw potrzebny na takich sk...ów.

Jonasz 94.254.153.*

"Źródła naukowe " tej swołoczy pt Zaremba pochodzą z tego samego kapelusza , z którego k prestidigitator wyciąga białego królika . To jest kolejna wersja grossa , kuli i machcewicza , UW .

Treść komentarza została usunięta.

JLJ 91.61.53.*

teraz jasno widac po co kulczyk wylozyl pieniadze na to muzeum - dywersja w centrum Wa-wy!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.