Forum dyskusyjne

Gospodarka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Radek Pietruszka

Wicepremier Morawiecki: „Rząd PiS zrealizował dziedzictwo Solidarności. Możemy być dumni z tego, że zmniejszyliśmy nierówności społeczne”

Data publikacji:

„Przygotowaliśmy raport, z którego wynika, że stajemy się fabryką Europą. Reindustrializacja dzieje się na naszych oczach”.

kazio 83.23.55.*

W całej tej polityce zgubiliście emerytów! W marcu otrzymałem 5 zł (słownie: pięć złotych rewaloryzacji)! To skandal! Jak to się ma do zmian w średniej krajowej?

Arek 46.21.216.*

Panie Morawiecki,a jak tam ,,polski samochód elektryczny"?Ciemny lud kupił bajeczkę i teraz cichutko?Zapowiadałeś MILION elektrycznych aut w Polsce do 2026 bajkopisarzu:D

spawacz 45.55.28.*

Morawiecki, gdzie moje 8000 wolne od podatku, głąbie.

F1.com 94.254.233.*

Wszystkie sukcesy dzięki świadomej, liberalnej polityce poprzednich rządów a nie zabobonnej, zaściankowej walce z elitami.

ela 176.107.111.*

Panie Premierze proszę powiedzieć o ile wzrosły składki ZUS dla małych przedsiębiorców w związku z podwyżkami jakimi się Pan chwali

kpina i farsa 77.114.54.*

Nierówności społeczne dopiero wzrosną. Najpierw zakręcacie kurki, a 'wodę z kałuży' rozdajecie obywatelom - 'wybrańcom' nie bacząc na ich rzeczywistą sytuację materialną.

adrem 78.11.16.*

Tak, ale z jednym zastrzeżeniem. Jeżeli rozdmucha to w dłuższej perspektywie dług publiczny, to właśnie najbiedniejsi dostaną w d... Niskie emerytury, dalsze uzależnienie od globalnych mocarstw itd.

lon 88.156.83.*

Kaziu , dostaniesz waloryzacje większą , ale przed wyborami, teraz się nie opłacało ci dawać bo byś zapomniał kto ci ją dał do wyborów . Panie Premierze dlaczego z całych sił wywołujecie inflacje?

max 178.235.3.*

Własnie mnie to martwi że stajemy się fabryką Europy/Ameryki/Azji zamiast tworzyć własny przemysł brniemy w pół kolonializm I jeszcze dumpingowi pracownicy ze wschodu obniżający pransje i emerytury.

Treść komentarza została usunięta.

to_ja 109.78.27.*

Historyk Morawiecki mówi językiem Marksa, znamienne...

lon 88.156.83.*

Pan Morawiecki to przykład jak z bogatego do obrzydliwości liberała może powstać socjalista o przechyle nawet komunistycznym . I to za jednym podpisem Prezesa.

max 178.235.3.*

Dodatkowo rozdajecie ludziom którzy sobie jakoś radzą, gdyż mają już rodziny, tym którzy nic nie mają, nie mogą założyć rodziny bo nie mają za co, jeszcze zabieracie. Różnice niestety powiększają się

ub kocha pis de 91.34.115.*

rzad polski przedstawil do pokojowej nagrody nobla wybitnego dzialacza solidarnosci tow prokuratora ( lata 80-te ) czlonka PZPR czlonka PIS czlonka PIOTROWICZA , posla na Sejm z laski WIELKIEGO KURD

kalop13 84.10.229.*

Najlepszy ekonomista wśród historyków!!!!!

lon 88.156.83.*

Kapitał musi być polski , mówi Pan Morawiecki jednocześnie sprowadzając do Polski największy bank Jankeski. 5 % wzrostu płac i 15 % inflacji to razem jest plus czy raczej minus.

Chwalba 83.4.216.*

Nierówności społeczne ... Hmm, one zawsze będą . I będą się pogłębiać , bo jedni będą pracować i akumulować a inni będą się lenić i trwonić . Tak było i będzie .

zespół wPolityce.pl 185.102.219.*

Ciemny lud to kupi.

bezrobol 78.11.224.*

Dziedzictwo "Solidarności to także rozwalony przemysł! Co dalej?

ala 5.172.233.*

pięknie tylko kiedy obiecana obniżka zabójczego dla jednoosobowej działalności ZUS? A może pójdę na zasiłek, nie wiem co mam robić, bo za te ...zł dochodu nie chce mi się dalej pracować

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.