wersja testowadzisiaj jest

Najważniejsze

Informacje dnia

Publicystyka

Koniec OFE w Polsce?Jeżeli obecna tendencja w składaniu deklaracji o pozostaniu w OFE się utrzyma, to roczne wpływy składki do Funduszy zmaleją do kilkuset milionów złotych

Taki sposób nowelizacji ustawy o funduszach emerytalnych dokonany przez rząd Tuska, niestety najprawdopodobniej przyniesie w przyszłości roszczenia odszkodowawcze zarówno samych niezadowolonych ubezpieczonych (już obecnie wpływają ich pozwy zbiorowe) ale być może także właścicieli OFE czyli PTE.

Przepraszam, czy tu głosują? Eurowybory są mniej więcej tak istotne jak Konkurs Piosenki Eurowizji. Mimo tego polskie media i politycy nie zajmują się niczym innym

Europa to nie parlament, komisyjna biurokracja, traktat lizboński ani wybór pomiędzy zesłaniem do Brukseli Otylii Jędrzejczak czy Tomasza Adamka. I wbrew temu, co twierdzą liczne zastępy ekspertów eurowybory mają niewielkie przełożenie na wybory parlamentarne w państwach członkowskich. Czy wygra w nich PiS czy PO, jest więc dla przyszłości naszego kraju, stanu naszego państwa tak samo istotne jak to, że w Chinach przewrócił się worek z ryżem.

Wydarzenia

wSumie.pl

Treści wPolityce.pl
Polityka, Gospodarka, Świat, Smoleńsk, Historia, Społeczeństwo, Kościół

Redaktor Naczelny: Marek Pyza

Z-ca Redaktora Naczelnego: Marzena Nykiel

Zespół: Marcin Fijołek, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Jerzy Kubrak, Dorota Łosiewicz, Anna Sarzyńska, Sławomir Sieradzki, Marcin Wikło, Piotr Zaremba, Stanisław Żaryn, Łukasz Żygadło.

Kontakt: redakcja@wpolityce.pl