"Cristiano nadchodzimy". Piłkarze dziękują kibicom za wsparcie i już są gotowi na spotkanie z Portugalią

Piłkarze po wygranym meczu ze Szwajcarią i historycznym awansie do ćwierćfinału ME 2016 nie ukrywali swojej radości. Są już gotowi na kolejne starcie. „Cristiano nadchodzimy” - zapowiedział na Twitterze Kamil Grosicki.

To było spotkanie pełne emocji. Po golu Kuby Błaszczykowskiego w 39. minucie Polacy na długo zapewnili sobie prowadzenie. Jednak pod koniec drugiej połowy (82.) Shaqiri strzelił wyrównującą bramkę. Dogrywka nie przyniosła rozwiązania i dopiero karne wyłoniły zwycięzcę - Polska pokonała rywali 5:4.

WYGRALIŚMY!!! Polska w ćwierćfinale Euro 2016 po rzutach karnych w meczu ze Szwajcarią. Relacja i zdjęcia

W najbliższym meczu biało-czerwoni zmierzą się z Portugalią, która pokonała Chorwację w doliczonym czasie gry 1:0. Kamil Grosicki najwyraźniej już nie może doczekać się spotkania.

Dla Kamila Glika wczorajsze zwycięstwo nie było jedyną rzeczą do świętowania.

Łukasz Fabiański podziękował kibicom za wsparcie.

Pazdan natomiast zamieścił zdjęcie z autokaru.

Z kolei Grzegorz Krychowiak pokazał rozświetloną na biało-czerwono wieżę Eiffla.

Robert Lewandowski podkreśla, że trzeba zrobić kolejny krok.

Na portalu „Łączy nas piłka” pojawiło się także zakulisowe nagranie, na którym widać jak reprezentanci komentowali mecz.