Tego trzeba posłuchać! Komentator po zwycięskim dla Islandii golu prawie stracił głos. WIDEO

Islandia w ostatnich sekundach meczu z Austrią strzeliła bramkę, która zapewniła drużynie zwycięstwo (2:1). Islandzki komentator niemal oszalał ze szczęścia, a jego emocjonalna reakcja stała się hitem internetu.

Arnor Ingvi Traustason, który na boisko wszedł 15 minut przed końcem spotkania, strzelił Austrii decydującą bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry (90+4).

Szybko stał się bohaterem Islandii, która ostatecznie zajęła drugie miejsce w grupie F i wyprzedzając Portugalię awansowała do 1/8 finału.

WIĘCEJ: Euro2016: Islandczycy idą jak burza. Pokonali 2:1 Austriaków i odesłali ich do domu…

Ale mecz doczekał się drugiego bohatera, którym został islandzki komentator. Jego reakcja na gola podbija internet.