Emocje sięgały zenitu! Nasi zawodnicy szli po swoje i są w finale! ZOBACZ ZDJĘCIA

To było zacięte i ciężkie spotkanie i dla Polaków i dla Niemców. Stawką był finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę.

Już mamy srebrny medal!

Po wygranej Polaków kibice krzyczeli:

Dziękujemy

Biało-czerwoni wygrali pierwszego seta 26:24, a w drugim zwyciężyli 28:26, trzeci set przegraliśmy 25:23. Czwarty set był horrorem, ale kibice nieustannym dopingiem wspierali naszych zawodników. Czwarty set przechylił szalę zwycięstwa na naszą korzyść!!! Polacy wygrali go 25: 21.

Obie drużyny chwilami gubiły się na boisku, ale wyraźnie od pierwszych chwil było widać determinację naszych zawodników. Biało- czerwoni grali koncertowo, ale chwilami popełniali szkolne błędy.

Do domu wrócimy, w piecu napalimy, nakarmimy psa. Przed nocą zdążymy, tylko zwyciężymy, a to ważna gra

—śpiewali kibice, którzy byli 7 zawodnikiem na boisku.

Jutro wielki finał. Polacy o złoto powalczą z drużyną Brazylii.