Lewandowski w świetnej formie. Polak strzelił dwie bramki i zdobył pierwsze trofeum

Kolejny sukces Lewandowskiego. Piłkarz strzelił dwie bramki w finałowym meczu Bayernu nad Wolfsburgiem (3:0). Tym samym drużyna z Monachium zwyciężyła w towarzyskim turnieju Telekom Cup.

Robert Lewandowski w nowych barwach spisuje się wyjątkowo dobrze. Już w czwartej minucie meczu Polak dał swojej drużynie prowadzenie. W 15. minucie wynik na 2:0 podwyższył 20-letni Sebastian Rode. Pięć minut później Lewandowski strzelił drugiego gola, który ostatecznie przypieczętował zwycięstwo zespołu Josepa Guardioli.

Już wcześniej polski piłkarz wyróżnił się skutecznością. Pierwszą bramkę w barwach Baeyrnu strzelił w meczu z MSV Duisburg (1:1). Nie trzeba było długo czekać, bo już w sobotnim spotkaniu z Borussią Moenchengladbach udowodnił, że to nie był przypadek.

Lewandowski strzela kolejnego gola. Niemieckie media: „klasa światowa”. ZOBACZ WIDEO