Wydłuża się lista nieobecności podczas obchodów 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Do premiera Donalda Tuska i prezydenta Bronisława Komorowskiego dołączy najprawdopodobniej Władysław Bartoszewski.
Jak czytamy w serwisie „Dziennika Gazety Prawnej”, Bartoszewski nie weźmie udziału z powodu - jak mówi jego asystent - złego stanu zdrowia jego małżonki.
Wiem jednak, że 31 sierpnia bardzo chciałby być na mszy powstańczej o 18.00 na Placu Krasińskich
— powiedział w rozmowie z DGP.
Portal potwierdził też nieobecność Donalda Tuska. Szefa rządu na Powązkach mają reprezentować Jacek Cichocki i Małgorzata Kidawa-Błońska.
lw, dziennik.pl
———————————————————————
Kup najnowszy numer tygodnika „wSieci” z pierwszą w Polsce wyjątkową mapą walczącej Warszawy na tle współczesnej Stolicy! Prezent w cenie pisma. Kup dla siebie. dla rodziny, dla przyjaciół!
Tygodnik dostępny jest w formatach EPUB, MOBI i PDF, które dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/207071-godzina-w-na-powazkach-rowniez-bez-bartoszewskiego-wydluza-sie-lista-nieobecnosci
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.