Od 3 lat Piotr Duda wspiera dojną zmianę i otwarcie demonstruje swoją sympatię wobec obozu rządzącego. Teraz za 3 lata milczenia Solidarność wystawia rachunek żeby następnie przez kolejne lata dalej warować na smyczy PiS
—napisała na Twitterze poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz.
Na ordynarny wpis poseł Nowoczesnej zwrócił uwagę publicysta Piotr Semka.
„Warować na smyczy” - nikt już nie zwraca uwagi na taki styl polityków w tweetach
—zwrócił uwagę Semka.
Widocznie posłowie z Nowoczesnej potrzebują jeszcze kilku lat, aby dorosnąć do roli parlamentarzysty. Najlepiej żeby dorastali z dala od budynku przy Wiejskiej.
kk/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/407050-ordynarny-wpis-gasiuk-pihowicz-nt-piotra-dudy-semka-celnie
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.