Przez sześć lat nasi synowie wspólnie przygotowywali się do tego dnia. My ich wspieraliśmy, jak mogliśmy. Lepiej lub gorzej, bo to nie jest łatwe. Przed nimi niełatwa, ale piękna droga. Wierzę głęboko, że będą robili wszytko, by pomagać ludziom
— powiedziała premier Beata Szydło na uroczystości święceń kapłańskich, podczas której sakrament przyjął także syn pani premier, Tymoteusz.
Szefowa polskiego rządu przyznała, że to dla niej bardzo wzruszająca chwila.
To ogromne przeżycie, które powinno pozostać wśród rodziny i najbliższych
-– stwierdziła.
Razem z synem pani premier, święcenia przyjęło jeszcze 12 innych diakonów diecezji bielsko-żywieckiej. Syn pani premier na swoją dewizję wybrał fragment Listu św. Pawła do Galatów: „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus”.
as/KAI
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/341705-premier-szydlo-po-swieceniach-kaplanskich-swojego-syna-to-ogromne-przezycie-ktore-powinno-pozostac-wsrod-rodziny-i-najblizszych
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.