Odnotowujemy ciekawy fragment niedzielnej dyskusji w porannym programie „Woronicza 17” na antenie TVP Info. Rozmowa przez chwilę dotyczyła skutków świadczenia 500+. Sporo uśmiechu internautom sprawił poseł Nowoczesnej Zbigniew Gryglas, który najpierw skrytykował 500+, twierdząc, że to „demotywacyjny” program… a po chwili przyznał, iż sam bierze 500 zł co miesiąc!
Wadą tego projektu jest jego demotywacyjny charakter. Część osób, które otrzymują te pieniądze, decyduje się na zaprzestanie aktywności zawodowej, co ma wielkie konsekwencje w przyszłości. Tym osobom będzie trudno wrócić na rynek pracy
— ubolewał parlamentarzysta Nowoczesnej.
Dopytywany, czy sam pobiera 1000 złotych (Gryglas ma trójkę dzieci), poseł .N nie chciał przyznać, ale po chwili został do tego zmuszony… Ot, konsekwencja.
wwr
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/321680-a-to-dobre-posel-nowoczesnej-wada-500-jest-demotywacyjny-charakter-programu-po-chwili-przyznaje-ze-sam-pobiera-swiadczenie
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.