Proszę sympatyków PO aby pamiętali kto w 2007 potrafił i miał dość jaj aby odsunąć od władzy premiera Kaczyńskiego
— w tak jednoznaczny sposób Radosław Sikorski wsparł w kampanii do wyborów parlamentarnych Romana Giertycha.
Były minister spraw zagranicznych i były marszałek Sejmu (a wkrótce były poseł) poparł swojego przyjaciela w sposób, który najbardziej lubi - na Twitterze.
Gorzej, jeśli wyborcom przypomną się inne „zasługi” byłego szefa MEN…
No i nie wiemy, jak to się ma do wątpliwości i kontrowersji, jakie pojawiają się w Platformie przy okazji postawienia (nieformalnego, ale jednak) na Giertycha w wyborach do Senatu. Nas taka taktyka bardzo zastanawia - bo to prosta droga do klęski PO…
lw
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/264721-sikorski-murem-za-giertychem-prosze-pamietac-kto-mial-dosc-jaj-aby-odsunac-od-wladzy-kaczynskiego
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.