Dziennikarka "Wyborczej" rozpowszechnia na Twitterze fałszywy wpis prezesa TVP. Jacek Kurski potwierdza w rozmowie z wPolityce.pl: "to fałszywka!"

Czytaj więcej Subskrybuj 50% taniej
Sprawdź

Dziennikarka „Wyborczej” Agnieszka Kublik rozpowszechnia na Twitterze fałszywy wpis nowego prezesa Telewizji Polskiej:

Wpis jest tak wulgarny i tak absurdalny, że trudno mieć wątpliwości: to fałszywka. Zauważyli to natychmiast internauci:

W rozmowie z nami prezes TVP Jacek Kurski potwierdził: to tzw. fake:

Nie mam z tym nic wspólnego, to oczywista fałszywka, do tego absurdalna” -

— powiedział nam prezes Telewizji.

Pytanie, czy Agnieszka Kublik naprawdę jest tak naiwna, że aż bardzo niemądra, czy też chce być tak naiwna, bo pragnienie zaszkodzenia dominuje nad innymi potrzebami?

Prej

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych