Jak poinformował szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości - Stanisław Karczewski -w trakcie poniedziałkowej debaty Beaty Szydło i Ewy Kopacz, Polsat i Polsat News będzie reprezentować Dorota Gawryluk, a nie Jarosław Gugała.
Zmiana jednego z prowadzących #debata #Kopacz-#Szydło. Jarosława Gugałę zastąpi Dorota Gawryluk
— napisał Karczewski.
I zaprezentował pismo z Polsatu:
svl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/media/268540-polsat-zmienia-prowadzacego-debate-szydlo-kopacz-zamiast-gugaly-bedzie-red-gawryluk
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.