A jednak Komorowski Info. W marcu telewizja publiczna poświęciła Bronisławowi Komorowskiemu 9 razy tyle czasu co Andrzejowi Dudzie

Z wewnętrznego raportu Telewizji Polskiej wynika, że prezydent Bronisław Komorowski był zdecydowanie najczęściej i najdłużej pokazywanym kandydatem spośród wszystkich ubiegających się o najwyższy urząd w państwie.

I tak w marcu br. roku Andrzej Dudabył pokazany „setkowo” 58 razy w prgramach informacyjnych i 13 w publicystycznych - przez łącznie 22 minuty 20 sek. Tymczasem Bronisław Komorowski pokazał się - bagatela 116 razy w programach informacyjnych i 7 w publicystycznych, a gościł na antenie w sumie przez 3 godziny 15 minut i 57 sekund. Dodatkowo jako urzędujący prezydent miał okazję pokazać się przez 3 godziny 12 minut i 12 sekund.

Oznacza to, że widzowie mogli oglądać Bronisława Komorowskiego przez prawie 6 i pół godziny, a Andrzeja Dudę zaledwie 22 minuty. Dysproporcja jest porażająca.

Podobnie było w kolejnych tygodniach:: W dniach 27 marca - 5 kwietnia Andrzej Dudę można było zobaczyć zaledwie przez 1 minutę 38 sekund, zaś Bronisława Komorowskiego przez 38 minut 18 sekund

W dniach 6 kwietnia - 12 kwietnia Bronisław Komorowski prezentował się przez 1 godz. 36 minut, a Andrzej Duda zaledwie 7 min, 56 sekund

W dniach 13 -19 kwietnia Andrzej Duda miał szansę zaistnieć na antenie przez 9 min 58 sek, zaś Bronisław Komorowski występował przez 31, 55 jako kandydat w wyborach, zaś jako urzędujący prezydent przez dodatkowe 20 min. 58 sek.

W dniach 20-26 kwietnia TVP Info poświęciła prezydentowi jako kandydatowi Komorowskiemu 1 godzinę 32. Tymczasem kandydat PiS Andrzej Duda gościł na tej antenie przez 32 minuty 11 sekund.

Ciekawe co na to laureat Super Wiktora Juliusz Braun i zupełnie niezależny szef KRRiT - Jan Dworak? Dadzą premie?