KRAKÓW. Dziś spotkanie Klubu Wtorkowego pt. "Młodzi w mediach"
opublikowano: 21 lutego, 14:00 | ostatnia zmiana: 21 lutego, 16:51
Zapraszamy na spotkanie Klubu Wtorkowego
w "Imbirze", ul. Św. Tomasza 35, Kraków
we wtorek 21 lutego 2012 r., o godz. 18.
Młodzi w mediach.
Gośćmi Klubu będą Wojciech Mucha i Dawid Wildstein.
tagi: media
Komentarzy: 0
Nie przegap
- Przywrócili nad stocznię imię komunistycznego zbrodniarza, twórcy systemu nienawiści. Ale są ludzie, którzy protestują. ZDJĘCIA!
- Poufne informacje KNF o SKOK-ach trafiły do mediów. "Czy mamy do czynienia z przekazaniem poufnych informacji mediom przez przedstawicieli KNF?"
- Nasz wywiad. Krzysztof Szczerski: Potrzebujemy, by Polska wstała z kolan ws. śledztwa smoleńskiego
- Ważny sojusznik sprawy smoleńskiej. McCain jest jednym z najtrzeźwiej patrzących na Rosję i Putina polityków
- 100 lat temu zmarł Bolesław Prus - jeden z największych polskich pisarzy, do dziś aktualny. Jego "Lalka" to powieść genialna
- Wicepremier Węgier: "Korporacje wywoziły ogromne pieniądze, większe niż wynikało z zasady zysku. Tak traktuje się kolonie"