Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

fot. Screen/TVP

Lis szuka kolejnego Cyby? Zachęca do "wycinki" nie drzew, a... rządu

Data publikacji:

"Wycinka powinna być kontynuowana. Ale nie drzew, tylko 90 procent składu tego nieszczęsnego rządu niszczycieli Polski".

ryso 83.31.36.*

Lis już dawno sam się wyciął(obciął) tak, że biedak musi patrzeć na ogłoszenia ukraińskich dam lekkich obyczajów.

ewwewe 188.146.169.*

Te jego wypociny to są chyba groźby karalne! Czy w Polsce nie ma jakiegoś dobrego prawnika który skleciłby pismo do prokuratury ?

olo 89.71.70.*

proponuje zapolowanie na liska, moze Bronek sie nada. Lisek powinien pamietac ze w Polsce lisy nie sa pod ochrona.

pocztax 46.134.181.*

Lisie! Kim ty jestes, że nazywasz niszczycielami rząd, który czyni, m.in., takie cos - http://www.polskieradio.pl/42/276/Artykul/1705792,Program-500-Plus-ogranicza-ubostwo-polskich-dzieci

grom52 99.117.115.*

Kiedyś takim się łby goliło. Może by tak do tego wrócić ?

ph 178.235.43.*

Na lisa szkoda słów.To paranoik.

Treść komentarza została usunięta.

asenizator 46.134.190.*

Panowie i panie.Tego pół inteligenta, szkoda nawet lansować swoimi inteligentnymi opiniami

schetyna 83.26.240.*

pytam,dlaczego tego wariata nie aresztujecie,przecież ten menel jest niebezpieczny,POddać obserwacji i odizolować od społeczeństwa

Don Giovanni 95.76.128.*

Wycinka to będzie, ale przy urnach. A po niej bolszewikowi Lisowi zostanie już tylko POwielacz, bo nawet zrozpaczeni Niemcy dadzą mu tęgiego kopa w czerwoną doopę.

and 62.21.19.*

To dlatego, że jest wściekły na Facebooku trwa akcja zrób zdjęcie upolowanego lisa. Nagrodą wabik. Słabo go rywale cenią. Ile taki wabik jest wart?

Treść komentarza została usunięta. (x2)

vh 77.174.55.*

Dziwnym trafem większość Polaków ma podobne odczucie ale w odniesieniu do wielu przedstawicieli zawodów prawniczych, lekarskich czy np związanych z mediami.

annet 164.126.135.*

Chora z nienawiści chamska i butna hiena "dziennikarska"

fugo 83.26.240.*

gdzie służby,dlaczego tego wariata nie aresztują,przecież on codziennie namawia do zbrodni

pola 83.22.117.*

Lisa trzeba po prostu olać! Ja go nie oglądam już 7lat- bo miałam odruch wymiotny. bo jego wygląd kojarzył mi się z rzygowinami. O już mi się odbija!!! Tfu..

Treść komentarza została usunięta.

Zygmunt 193.239.83.*

wstyd mi, ale pracowałem z gadem, Kawał mendy, na szczęście ja w reklamie tylko ale jednak NW. nigdy padalec fajek nie miał, sekretarka go częstowała. Prostak i do tego słaby intelektualnie!

fann 89.66.13.*

Hardy puki co.Ale wszyscy wiedzą,że źle skończy.Najlepsze z możliwych i jak będzie miał szczęście,to na emigracji.Inne warianty możliwe.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.