Forum dyskusyjne

Społeczeństwo Komentarze do artykułów

PAP/Lech Muszyński

"To historyczny moment". Konwój amerykańskich żołnierzy wjechał do Polski. ZOBACZ ZDJĘCIA

Data publikacji:

"Bardzo podoba mi się pobyt w Polsce, jest to świetne doświadczenie" - powiedział amerykański major.

Ważny dzień 94.254.165.*

To bardzo wiele zmienia. Polska dawno nie złapała takiego oddechu. To zawęża pole manewru wrogom (tym wewnętrznym również). Nie zapominamy historii, ale dziś należy otworzyć szampana!

Treść komentarza została usunięta.

Artur 48 83.26.232.*

Historyczny moment? Jaki? Obce wojska w rzekomo wolnym kraju, to przypomina sytuację z kon. XVIII wieku! USA doprowadziły do Jałty, pamiętajcie o tym. Ich interes nie musi być naszym i odwrotnie.

Brawo MINISTER ANTONI MACIEREWICZ .

Treść komentarza została usunięta. (x6)

ergo 79.187.12.*

Ruskie Trole działają w sieci !

Treść komentarza została usunięta. (x5)

M 91.94.56.*

Z czego się cieszyć. Normalnie jeszcze bramę powitalną trzeba było zbudować.

aVox 164.127.75.*

Macie nieco racji trole! Ja też mam za złe US, że w Jałcie nie obronili nas przed Rosją-imperium zła. Rosja sowiecka czy federacyjna to nasz odwieczny wróg.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Alicja Czajkowska, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.