Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl

NASZ WYWIAD. Prof. Pawłowicz: „Sądownictwo należy zreformować i oderwać od układów, które się w nim głęboko zakorzeniły i paraliżują wymiar sprawiedliwości”

Data publikacji:

"Wszystkie badania pokazują coraz większe poparcie Polaków dla reformy wymiaru sprawiedliwości".

Treść komentarza została usunięta.

bytr 188.146.11.*

100% racji Pani poseł.

Ga-Bi 188.146.129.*

Szanowna Pani Profesor. Jak zawsze trafna ocena kasty sędziowskiej.Najwyższy czas to zmienić,popieram!!!

Polak 46.170.18.*

O, to jest dopiero prowdziwek, ta pani poseł, profesor....

Treść komentarza została usunięta.

circ 83.22.216.*

Chcemy profesorów KULu na doradców. PIS to partia marksistowska a Kaczynski to heglista- wy nie potraficie zreformować prawa.

nie odmawiam kompetencji Pani Pawłowicz ale w mediach wypowiada się jak stara rozwrzeszczana przekupka dla której zwykły człowiek nie ma za grosz sympatii.Czy naprawdę o to chodzi PIS by nie był lubiany

ela 80.53.89.*

Brawo Pani poseł.Zrobić czystkę w sądownictwie.Polacy mają dosyć układów.

Treść komentarza została usunięta.

kawa 78.9.7.*

W temacie bolszewii pani profesor stroi piórka . Nic dziwnego , w tym tekście aż roi się od nomenklatury czynu rewolucyjnego .

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Patriota 78.28.31.*

Od kiedy upolitycznianie to reformowanie ? A wymiar sprawiedliwości paraliżuje Ziobro, który zamroził 500 etatów sędziowskich, przez co wydłuża się czekanie na rozprawy.

XYZ 159.205.33.*

najgłupsza "profesor" w IV RP PiSowskiej

MW 188.146.1.*

Pozdrowienia od stęsknionego Mietka! Tyle mu zawdzięczasz :-)

basia 31.172.188.*

Powinniście oszczędzić widzom zdjęć tego modelowego babsztyla-brzydala Pawłowicz. Traci się ochotę na wszystko, patrząc na jej przepocone, obwisłe oblicze

Prezes 107.182.226.*

A panna Krysia zamiast ciągle łykać te dopalacze, mogłaby wreszcie zacząć łykać spermę. To pannie Krysi dobrze zrobi na móżdżek i urodę.

kazik 83.28.31.*

Nadzwyczajna kasta to obraza dla kraju . Kasta sadownicza powinna być zlikwidowana i poddana kontroli . Społecznej i politycznej . Ich skłonność do obstrukcji świadczy o zdegenerowaniu struktur sądow

marq 192.168.0.*

trzeba zwrócić także uwagę na kształcenie,selekcję sędziów;w sądach muszą być najuczciwsi z uczciwych, najmądrzejsi z mądrych,

bianka 95.160.154.*

Oczywiście, że należy zreformować i pan Ziobro jest tu właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku. Pytanie tylko co PAD wymyśli by do tej reformy nie dopuścić?! A tego dowiemy się wycieku listów.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.