Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Marcin Bielecki

Sondaż: Prezydent i premier niezmiennie cieszą się najwyższym zaufaniem Polaków. Dobry wynik osiągnął także Paweł Kukiz

Data publikacji:

40 proc. respondentów wyrażało nieufność wobec lidera PO Grzegorza Schetyny, który budzi zaufanie 30 proc. Polaków.

Serdecznie Witajcie i blagam i prosze przeczytajcie moja prozbe o pomoc zywnosciowa i podarownie mi ubran za co bardzo dziekuje Tutaj jest cala moja wlasna prozba do przeczytania link jest pod Materialem z tvp1 o mojej sytuacji blagam obejzyjcie reportaz

TUTAJ REPORTAZ TVP1 NA YOU TUBE:(PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)

https://youtu.be/9SZieKSX69o

LUB TU CALY MOJ APEL DO PRZECZYTANIA JEST (PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)

http://www.proszeprzeczytaj.webnode.com

u dole reportazu jest adres na moja strone z calym mojim apelem i jest tam adres domowy moj Pozdrawiam serdecznie najbardziej prosze was tylko o paczke z jedzeniem i ubraniami dla mnie za co dziekuje z calego serca adres podalem w calej swojej wlasnej prozbie o wsparcie ubraniowe i zywnosciowe i zycze wszystkim duzo zdrowia i samych wielkich sukcesow w zyciu pozdrawiam goraco Mariusz

tyle na temat 83.23.101.*

Bardzo dobrze - tak trzymać!

Kukiz?

Słusznie !!!

Anna 90.156.23.*

Ręce opadają. Nasi rodacy ufają prezydentowi i pani premier, których wymyślił Jarosław Kaczyński, a nie ufają Kaczyńskiemu.

circ 83.22.216.*

Kto wierzy w sondaże sam sobie szkodzi, i Polsce. Prawda nie jest wynikiem kompromisu.

Jak zawsze pięknie prezentuje się na fociach nasz kochany pan Prezydent!

Duda? Ludzie mają zaufanie do marionetki? Żenuła.

ela 80.53.89.*

Nie ufają Panu Kaczyńskiemu i Panu Macierewiczowi przez nagonkę niemieckich mediów w Polsce.

tyle na temat 188.146.9.*

Dude za złamanie konstytucji czeka Trybunał Stanu. Nie pomogą głupawe uśmieszki i klękanie gdzie popadnie. DUDA HAŃBA

paragraf 178.235.41.*

mendo spod spodu, nudzisz, przy okazji, kiedy PiS założy wreszcie uczciwą firmę sondażową, CBOS założyła esbecja w stanie wojennym, oszukują do dziś, Kukizowi dosypano z waszej pisowskiej puli

Kloszard_Morderca 212.51.198.*

a jakim miałyby się cieszyć zaufaniem kreatury - pacynki, które nie mogą NIC

Mam już coraz mniejsze zaufanie i do Dudy i całego rządu, jak również PiS jako partii i nie przyjmuje tłumaczeń o sprzątaniu po poprzednikach, gdzie ta troska o polską gospodarkę, średnie i małe firmy, gdzie uwolnienie się od gąszczu przepisów prawnych i nadmiernej biurokracji, gdzie niskie podatki, można by tak wyliczać wiele, gdzie ta uwaga skupiona na rozwoju gospodarczym, bo póki sondaże i prezentacje jeszcze dają niektórym nadzieje, ale ta grupa maleje z dnia na dzień. Mamy za to pieprznik niemal w każdej dziedzinie, niech przykładem będzie stosy kolejnych ustaw i przepisów które jeszcze bardziej stają się zagmatwane. Mamy za to przez prawie dwa lata spektakl polityczny i kłótnie pod publiczkę a w tle CETA, GMO i wiele innych bardzo szkodliwych przepisów i umów. Nie o takim rządzie myślałem, ostatni raz dałem się nabrać.

z mojej okolicy 77.91.0.*

To fakt , proste kobiety , zwłaszcza podcieraczki starych, niemieckich tyłków, nie lubią Dudy ani Kaczora , nie lubią ich również bazarowe handlarki oraz stare nauczycielki z wykszt. średnim.

Prezydent powinien odkłamać historię stosunków polsko-żydowskich, bo będzie tracił zaufanie!!! .. Polecam artykuł Jerzego Roberta Nowaka: .. .. http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/113294-odklamac-historie-stosunkow-polsko-zydowskich-i#

kowalski 77.89.109.*

Skąd tam Kukiz? Przecież to głupiec. Jego tylko interesuje JOW-y i marycha.

dfl 178.37.151.*

Cóż, szkoda, że ludzie są nadal ślepi: na 1 miejscu "Śpioch", zaś Pawełek, albo też "Śpioch", albo pożyteczny "mądry inaczej".

tyle na temat 188.146.9.*

Dude za złamanie konstytucji czeka Trybunał Stanu. Nie pomogą głupawe uśmieszki i klękanie gdzie popadnie. DUDA HAŃBA

Kazik Z 89.76.85.*

Prezydent,Pani Premier i min. Antoni Macierewicz, mają moje pełne poparcie. Oponentów spod znaku PO-ZSL-N mam w głębokim poważaniu. Popieram K. Morawieckiego i mądrze myślących ludzi z K 15.

mm 83.23.50.*

Nie rozumiem durnoty ludzi . Na liście widocznej w artykule nie ma nikogo godnego zaufania . A wiara w Prezydenta i i Panią premier jest szokująca.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.