Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl

Ślepy marsz. Komu i czemu służy konflikt dziennikarzy na prawicy...?

Data publikacji:

Komu i czemu - pytam - służy konflikt dziennikarzy na prawicy…?!

czytelnik 37.8.231.*

Służy takim mediom jak fakt,GW.tvn,polsat , itd. Sami się zagryziecie w 'dobrych radach" dla PIS . Przecież Ziemkiewicz ,Warzecha i tym podobni wcale nie są lepsi , też próbują pluć na PIS -ŻAŁOSNE !

polski patriota 89.79.54.*

Tym którzy dostarczają paliwo, totalnej opozycji, pomieszało się w głowach - jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, gdzie są IDEOWCY WOLNOŚCI.

PISdojebek 5.172.255.*

Nie męcz się Cywiński. Zmarginalizowanie PISowskich przydupasów Karnowskich służy ... Zayobowi smoleńskiemu, który jest cichym twórcą "Gazety Żydowskiej" urabiającej motłoch pod Zayoba nutę. Ha ha ha

Znawca 46.82.114.*

Pan CYWIŃSKI jak zawsze w punkt !!! Zgadzam się z Jego wywodem a Panowie Karnowscy mają rację. Pan Sakiewicz! - proszę -więcej pokory i mniej zacietrzewienia. O.K.?

Chwalba 83.4.213.*

I prawicowe media konkurują o czytelnika i o kasę

Znawca 46.82.114.*

Jeśli chodzi o Warzechę i Ziemkiewicza ,to oni zawsze okrakiem na barykadzie,panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.Tacy dwaj mądralińscy,co to wszystkie rozumy pozjadali.Odpuście sobie ich,będzie lżej.

tylko że Karnowski ma rację. Przecież ani Kaczyński ani reszta sztabu PIS nie są nieomylnymi geniuszami. Jeżeli przestaną słuchać ludzi (przecież o tym zapewniali przez lata pozostawania w opozycji), przestaną działać dla dobra ludzi którzy ich wybrali, albo idąc dalej będą ignorowali potrzeby ludzi i państwa to przeminą jak PO, PSL, SLD, AWS... a wahadło wyborcze przeleci na lewe (teraz być może skrajnie lewe) wychylenie. Ludziom władzy potrzeba dużo pokory, której jednak jak patrzę na co poniektórych (Macierewicz, Szyszko) baaardzo brakuje, a jak wiadomo: pycha kroczy przed upadkiem. Poza tym nikt nie jest niezastąpiony (może poza Jarosławem). Jeżeli robi dużo błędów może a nawet powinien zostać wymieniony.

Hucpiarz Cywiński sądzi ,ze go nikt nie rozliczy : Panie Bronisławie, ma Pan oczywiście rację nazywając atak Sakiewicza pomówieniami. Jednak istotnie nasz portal dziwnie wpisywał się w budowanie narracyjnego wizerunku tak Misiewicza jak i Macierewicza z jakim mieliśmy do czynienia w mediach polsko-języcznych ,reżyserowany przez agencję czarnego pijaru a sprzedawanym przez funkcjonariuszy z mediów polsko-języcznych w takt narracji niejakiego gen. Skrzypczaka i niejakiego Zemkego. To też nie ulega żadnej wątpliwości. W tej sytuacji zasadnym jest analizowanie dotychczasowych zachowań autorów naszego portalu , zwłaszcza , że ten narracyjny wizerunek był i jest łatwy do natychmiastowego skonfrontowania z INFORMACJĄ PUBLICZNĄ -RZECZYWISTOŚCIĄ , co jest powinnością dziennikarzy i co skutecznie czynili jak chodzi na przykład o Rzeplińskiego , Żurka a jakoś dziwnie narracji wizerunkowej Antoniego Macierewicza z INFORMACJĄ PUBLICZNĄ skonfrontować nie potrafili !!! Ponieważ nic nie dzieje się przez przypadek, warto tą sprawę wyjaśnić.

glos ludu 173.238.186.*

My czytelnicy i wyborcy nie chcemy wojny miedzy Karnowskimi i Sakiewiczem. Panowie! Wy macie pewna misje do spelnienia i nie jest nia spalanie sie w destrukcyjnych dla obu stron sporach. Odpusccie!

tchórze 85.4.119.*

Ci tu, są za prowadzeniem polityki ostrożnej - może zapytamy komu to służy - ostrożna polityka ? widać ktoś wprowadził do boju kolejną grupę tchórzy. Zaczynają stąpać ostrożnie na paluszkach

A pan Cywiński gdzie pisze? 89.229.1.*

Aaa.. na wPolityce, u karłosiów. A`propos "raz na zawsze"... Sakiewicz wiernie trwa przy PiSie i Macierewiczu. A karłosiom ubzdurało się, że mogą pouczać Kaczyńskiego. Szanownemu autoru też?

Łał, nielubicie wy krytyki, 89.229.1.*

oj nie lubicie. No to w skrócie; nazwa Siec Przyjaciół najwyraźniej zobowiązuje, prawda!? Więc sieczecie!

g 94.254.227.*

wyrzucic ""kukizowcow"" z tego portalu i bedzie spokoj...to oni jatrza....Warzecha,Losiewicz,Sarzynska,Fijolek,Zaremba Swiecinski,Adamski..........

pontus 31.11.131.*

Szkoda,że Sakiewicz i Karnowski nie mogą porozmawiać w cztery oczy i wygarnąć sobie ,o co chodzi. Jeśli Kochają Polskę,niech nie podcinają gałęzi, na której siedzą, bo wszyscy runiemy.

Cywiński ma rację! 83.20.234.*

Panowie, nie drzyjcie kotów, wypijcie razem po wódce i skończcie z tym!!!

AA 89.64.10.*

A ja dobrze pamiętam jak G.Polska judziła w sprawie arcybiskupa Wielgusa i czym to się skończyło??? Przyszedł Nycz. Fajnie??? Od tego czasu nie lubię G.Polskiej.

błotko wPolityce WSTYD! 83.26.232.*

Niech Pan spyta Karnowskich-ale ręki,która daje chlebek nie kąsa się?A tak na marginesie-nalot CBA na Wprost/spontan.akcja obronna dziennikarzy GP i GPC/Karnowskie były,bo nie pamiętam?

strażnik 89.68.30.*

Ani Sakiewicz ani Karnowski to nie prawica. Nie uzurpujcie sobie nienależnego wam miejsca na scenie polityczno-publicystycznej

Prawdziwa Prawica 83.24.8.*

Tak naprawdę PiS Prawicą nie jest, mimo to im sprzyjam (choć błądzą czesto) bo PO to katastrofa. W konflikcie popieram wpolityce, Sakiewicz mało ma wspólnego z Prawicą i zniszczy PiS swoim fanatyzmem.

A do kogo szanowny apeluje? 89.229.1.*

Najlepiej do swoich, prawda? Czy jednak to "oni" zaczęli ? No... ?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.