Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: PAP/Leszek Szymański

PO zapowiada złożenie wniosku o odwołanie szefa MON. Patetyczne słowa Schetyny: "Polska widzi taką konieczność. Polacy oczekują takich rozwiązań"

Data publikacji:

"Postawa Macierewicza motywuje nas do takich działań" - grzmiał lider PO.

analityk 37.8.231.*

Schetyna ty bezczelny gnoju , nie wycieraj sobie mordy Polską oraz Polakami i przestań bredzić o "wszystkich" Polakach bo was złodzieje popiera mniej niż 19% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shrek 78.10.141.*

głupi shrek z ciebie koleś

czar 83.13.122.*

jakim cudem wywindowało się toto tak wysoko..?????? Świadczy to niestety tragicznie o wyborcach .

Schetyna nie wypowiadaj się w moim imieniu, bardzo cię o to proszę. Nikt ci nie dał mandatu do wypowiadania się w imieniu Polaków. Proszę wypowiadać się w imieniu waszych wyznawców.

Kot bury 89.228.77.*

Polacy oczekują, żebyś znikł z życia kraju, aferzysto.

Gość zdrogi 213.241.93.*

Szczetyna ja jako Polak chcę ciebie widzieć w kajdanach za kratami .

Gaga 212.244.241.*

przecież taka głupia opozycja bawi się ciągle w sejmie za nasze pieniądze jak dzieci w piaskownicy, won z głupkami, są dla Polaków za drodzy,

Treść komentarza została usunięta.

madzia 46.134.12.*

Zacznie mu się zaraz piana z ust toczyć, bo PiS wstrzymał likwidację Polski! Za kraty z tymi sprzedawczykami albo banicja na bezludną wyspę!

b44 83.27.173.*

Jaka znowu Polska ,ja chcę zdelegalizowania PO i też oznajmię że Polska tego chce,no i co mojego wołania nikt nie usłyszy bo Polska to tylko WY towarzysze !Czego wy chcecie towarzyszu Grzegorzu?

tyle na temat 83.23.101.*

Polacy życzą sobie by wszystkie afery PO i PSL zostały wyjaśnione.To,że obecny rząd nie spełnił miliardowego kontraktu rządu PO i PSL na caracale,to dla nas oczywiste.Popieramy to w pełni."Widelec"!!

tyle na temat 83.23.101.*

Co on innego potrafi jak ODWOŁYWAĆ i donosić do Unii.Teraz nawet mają swoją"wtykę,która chętnie wtrąca się w POLSKIE sprawy"co widzieliśmy wszyscy.Tusk kupił PENDOLINO za KROCIE,u nas są tańsze-lepsz

Gość 37.131.133.*

Polacy oczekują zniknięcia PO z polityki!!!

co za kanalia 93.194.20.*

sam się odwołaj zębojadzie

€%€% 82.177.94.*

Szrek za akcję widelec powinien już dawno gnić w więzieniu,że nie wspomnę już o aferze hazardowej i carakalowej!!

wawa 89.79.131.*

panie Dyndala nie wycieraj sobie swojej gęby Polska!!!

#### 82.177.94.*

Apel do dziennikarzy i redaktorów,zadajcie popaprańcom pytania o ekshumacje co oni na to że w trumnie były dwie głowy,trzy ręce i cztery miednice??Kto tych ludzi poćwiartował?

....,,, 178.183.129.*

szmacina wel widelec zrobi wszystko by zaistniec w TV a p,Berczynskiego to niech w de caluje Polacy zycza sobie abys zniknal jak najszybciej z POwierzchni ziemi gnojku

maja 178.235.43.*

ten obłąkany Schetyna niech nie wyciera sobie tej swojej brudnej gęby Polską i Polakami , bo Polacy mają już go po same uszy - pamiętają PRZEKRĘTY tej sitwy i operację WIDELEC -chamstwo z gęby kipi

polka 94.254.177.*

Ciągle kogoś odwołuje lub blokuje Sejm. To niskie, podłe i głupie. Ja odwołuję Pania, Schetyno i weż Pan ze sobą Tuska,też go odwołuję. Nie mozna wiecznie burzyć , trzeba budować!!!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.