Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Nowoczesna bez Ryszarda Petru? Stanisław Janecki we „wSieci”: „To tylko kwestia czasu, kiedy założyciel partii przestanie być jej liderem”

Data publikacji:

„Wedle mojej wiedzy patroni Nowoczesnej analizują różne warianty nowego przywództwa i skłaniają się do zmian jeszcze przed wakacjami”.

krakuskolonia 194.55.30.*

Miejsce tego sprzedawczyka i ruskiego szpiega swetru jest w ZK. W razie zagrozeniay wojnay pod sciane z ta zydokomusza ruska szuja!

Rychard Petrula sułtan nałożni 178.37.253.*

Głupkowaty Petrula szef haremu,mawypalony łeb. Wypowiedzi fatalne, wyjazdy turystyczno-seksowne też. Zamiast używać z innymi kobietami wziął się za koleżanki z rodziny politycznej.Umarł politycznie

kp 89.76.146.*

ja mam czas. poczekam. kp

- TV Republika 5.173.135.*

Na YT 20 wywiady: "Otwartym tekstem -Ewa Stankiewicz -Witold Gadowski,odc 63 -cz II (20 min), cz.III (16 min) o Tusku, prez.Dudzie,min.Glińskim, reż Klacie,Waszczykowskim,500+,MON, Edukacja,Komorowski

megi 192.162.151.*

Piszcie o GMO, o kolejnym czytaniu ustawy o tym świństwie, o przygotowywanym proteście rolników i naukowców przeciwko GMO, dziennikarze marginalnych zdarzeń!

dr 91.150.145.*

NO SWETRU TERAZ BEDZIESZ SIE MOGL SZLAJAC Z KOCHANKA PO MOTELACH I HOTELACH BEZ KREMPACJI...

Pytanie, czy Lubnauer jest kobietą?

11566333 31.2.35.*

Polecam http://www.tvradom.pl/wiadomosci/210,donald-tusk-krol-europy-zeznaje-felieton-piotra-ko

HER 86.52.188.*

A moje pytanie, jak Lenin wiecznie żywe. Co oni z tobą w tej Dubnej zrobili Rysiu?

m 83.4.139.*

Dolniak? bardzo dobrze .ona jest jeszcze głupsza niz Petru

Mammoth 76.208.171.*

"Zalozyciel partii?" A to od kiedy? Ten przyglup zostal oddelegowany na stanowisko "szefa" zbieraniny zalozonej przez razwiedke, najprawdopodobniej przez swojego oficera prowadzacego.

pytam sie 86.8.44.*

oddal Komorowski krzesła i stol?

latarnik 101.175.43.*

no cóż, albo rybka, albo pipka... najlepszym jednak wyjściem z tej całej niezręcznej sytuacji byłoby po prostu rozwiązanie tej bezsensownej partii

Koryta raz zdobytego Rubikoń dobrowolnie nie odda. Cyba rekonstrukcja w n. jest konieczna, inaczej podzieli losy palikota.

rudolfo 89.76.56.*

Pierwszy raz widzę , żeby bzykanie nie wyszło na zdrowie... szkoda Rysią.

niuniek 95.40.186.*

Szefem Nowoczesnej MUSI być Szlezwik Holstein!! A jak dobrze PO-kombinuje to nawet łyknie PełO! Skończy się nareszcie ta "dyktatura kobiet" i w końcu Nowoczesna Platforma Oszustów ROZWINIE SKRZYDŁA!

Serdecznie Witajcie i blagam i prosze przeczytajcie moja prozbe o pomoc zywnosciowa i podarownie mi ubran za co bardzo dziekuje Tutaj jest cala moja wlasna prozba do przeczytania link jest pod Materialem z tvp1 o mojej sytuacji blagam obejzyjcie reportaz

TUTAJ REPORTAZ TVP1 NA YOU TUBE:(PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)

https://youtu.be/9SZieKSX69o

LUB TU CALY MOJ APEL DO PRZECZYTANIA JEST (PROSZE Z KOPIOWAC ADRES)

http://www.proszeprzeczytaj.webnode.com

u dole reportazu jest adres na moja strone z calym mojim apelem i jest tam adres domowy moj Pozdrawiam serdecznie najbardziej prosze was tylko o paczke z jedzeniem i ubraniami dla mnie za co dziekuje z calego serca adres podalem w calej swojej wlasnej prozbie o wsparcie ubraniowe i zywnosciowe i zycze wszystkim duzo zdrowia i samych wielkich sukcesow w zyciu pozdrawiam goraco Mariusz

0l0 5.172.235.*

mam pomysła. niech tych dwóch myszowatych jeden z wrocławia drugi z szczecina obejmą przywództwo w tej czcigodnej zbieraninie upośledzonych, a rysiek na premniera,trzymam kciuki ju richard.

juras 83.20.220.*

Najemnik się nie sprawdził i w niedługim czasie podzielił by los bimbrownika z Biłgoraja,więc trzeba dokonać zmiany.

kil 176.221.107.*

moze pójdzie do prawdziwej podstawówki i ja prawdziwie skończy

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.