Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. Fratria

Borusewicz w alternatywnej rzeczywistości: "PiS jednak został przeczołgany przez te dwadzieścia parę dni"

Data publikacji:

"Myślę także, że Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę, że przekroczył pewne granice" - grzmiał wicemarszałek Senatu.

Steve 164.127.129.*

A ja myślę, że ty masz zamiast twarzy du.....

Co znowu naćpany.

Jazzz 83.25.228.*

Dopięliście swego, mogę być spokojny. W NASTĘPNYM PARLAMENCIE WAS NIE BĘDZIE.

ola 82.160.131.*

To Pan kaczyński obnazył PO jakimi są do kitu politykami. Od początku wiedzial że sobie poradzi ale chcial Polakom pokazać kim są. Dla PiS ta sprawa to był pikuś

Ela. 77.254.12.*

ŚWIECZKA!!!

nie wystarczy wam te POnad 173.255.134.*

osiem zmarnowanych lat rządów PO - dalej chcecie wszystko niszczyć? Na to nikt się nie zgodzi.

Brak świadomości o własnej małości!

forn 83.11.102.*

żałosna postać ten borusewicz bidaku was już nie ma

monika 79.186.48.*

Borsuk już od 1992 roku zdradza kraj. Był po stronie Magdalenki i Tuska. Razem liczyli głosy

Treść komentarza została usunięta.

Mycha 87.207.18.*

Borusewiczowe myślenie życzeniowe o przeczołganiu i granic przekraczaniu. W jego mniemaniu. Nie wiem z czego taka optyka wynika. Deficyty poznawcze się zdarzają. Już całe zbiorowiska ludzi tak mają.

My z Kanady 24.150.101.*

Ty Spasiony Pala..ie Jestes Głupi I Masz PUSTOTE W Kapucynie Nie Potrafisz Sklecić Zdania Tak Jak Bolek zwróć Pieniądze za Przeloty Do Domu By Wyjsć Z Psami Na Spacer życzymy Ci Wszystkiego Najgorsz

wh 95.160.24.*

bydlak z ,,soildaruszki magdalenkowej,,

e 83.5.12.*

Czekamy kiedy ciebie przeczolgaja Borusewicz, bo jak na razie sie wywijasz, ale przyjdzie i na ciebie sprawiedliwosc

wert 101.178.235.*

To musi bolec, kiedy role sie odwracaja i czolgaja czolgiste, tow borusewicz

Treść komentarza została usunięta.

ole 37.47.35.*

dziad mało życiowy i jeszcze myśli wirtualnie.

ole 37.47.35.*

tylko po kims takim jak Borusewicz tylko łajza mogła by kupić samochód a myśli ze jak u Olejnik wystąpil to bedzie dyktowal cene z kosmosu i jeszcze to ktos kupi

Jadwiga123 109.196.0.*

Panie Borusiewicz to pan powinien sie wstydzić ,nie jest pan godny,żeby reprezentować Senat

BORSUK ODDAJ TAŚMĘ,WIESZ JAKĄ

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.