Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. wPolityce.pl/TVP1 (screenshot)

TVP ujawnia szokujące stenogramy rozmów Józefa Piniora i Jarosława Wardęgi! Padają konkretne kwoty i opis działań o charakterze korupcyjnym

Data publikacji:

Materiały ujawnione przez „Magazyn śledczy Anity Gargas” dobitnie wskazują, że Pinior nie był bezwolnym narzędziem w rękach swojego współpracownika o niecnych zamiarach.

dan59 87.99.124.*

makabra, wielki człowiek od małych interesów

Lidka 91.233.157.*

cos obrzydliwego.Czy w tym kraju zapanuje kiedys porządek.

W 79.175.212.*

Frasyniuk Wujec i jak teraz wyglądacie !!! sami złodzieje ci Eskimosi !!!

wars 95.160.153.*

pazerny złodziej,w beszczelny sposob chełpi sie tytułem senatora RP,a sad był b.spolegliwy do przestepcy,pewnie pochwala takie "geszefty" i czeka na propozycje...duzo czasu uplynie do poprawy Polski

Alina 91.233.157.*

złodzieje.Rozliczyc natychmiast.

Treść komentarza została usunięta.

mf31 37.47.159.*

Schetyna, co ty tak naprawdę chcesz zablokować? Sądzę, że m.in to! Nie lubisz Pan dociekania!!! Oj nie lubisz!!!

??? 78.10.195.*

Też działałem w Solidarności i go kiedyś podziwiałem!! Frasyniuk pewnie taki sam - skoro tak wrzeszczy.

ttt 94.254.190.*

Szmaciarz - legenda ( fałszywa jak Bolek) Pinior uznał się za nietykalnego świętego knura i basta !!

Z UK 82.19.137.*

I znowu ten chamski, bandycko-uliczno-gitowski jezyk. Co za scierwa w tej naszej Polsce zyj? Co to za scierwa obrzydliwe. To jest nie do zniesienia!

ui 83.26.36.*

OD RAZU MÓWIŁEM WSADZIĆ DZIADA DO WIĘZIENIA. JEŚLI SĘDZIA TERAZ NIE SKAŻE GO NA 10 LAT TO POWINIEN SAM PÓJŚĆ SIEDZIEĆ BO TO BYŁBY WYROK OPŁACONY

ttt 94.254.190.*

Legendarny Pinior Józio z pomagierem Wardęgą to pospolici złodzieje , ale niepospolicie bezczelni . Mają też wsparcie Kraśki i Wielowieyskiej , z robaczywej , komuszej kasty. Tfu plugastwo.

kj 37.47.148.*

Panie Pinior już teraz gdy cała Polska zna te interesy to już się pan nie wywiniesz od ciężkiej odsiadki. Żaden sędzia już teraz nie zaryzykuje kariery by pana ratować

Treść komentarza została usunięta.

ossi 78.10.128.*

Teraz POra na Borsuka ze ZZ IPN.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

barbakan 217.96.175.*

Wierzę, że ten gość za to będzie siedział. Szmaciarz !!!

Aria 89.76.206.*

Cała prawda o poprzedniej władzy.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.