Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

YT

Lis wściekły na Nowoczesną za próbę kompromisu: "Zwykła zdrada, to gorsze niż Madera!" Hartman: "Zostaje nam PO!"

Data publikacji:

Czy naprawdę zależy im tylko na coraz większych emocjach i zaostrzaniu sporu?

SOP78 212.191.70.*

Hartman wolałby udział w negocjacjach izraelskich rabinów. To oczywiste. Ale tu jest Polska, a nie Izrael (z całym szacunkiem dla tego państwa zmagającego się z terrorystami islamskimi)

JuzioAmberBonk 193.187.235.*

je ac Lisa

Treść komentarza została usunięta. (x3)

R2R 94.197.120.*

Lewak I Samolub

marcin 178.37.221.*

Kto tu sieje ferment? Lis to człowiek chory z nienawiści

Treść komentarza została usunięta.

adas 89.67.60.*

Zabełkotali się lisiarze. Polewa na 102.

Roz 89.75.179.*

Trzech najgorszych szkodników dla Polski- lis , hartman i kuczyński !!!

merry 5.172.238.*

jeszcze podskakują (podrygują) ... kangury :)

edek 88.156.198.*

MOJA PROPOZYCJA JAK NAJSZYBCIEJ ODSTRZELIĆ LISA PILNE!

hr mgr 31.178.80.*

niech Lis buduje barykady.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

e22 83.31.248.*

PO już ludzie nie wybiorą do rządzenia. Po tym co wyprawiali z Polską przez 8 lat - nie mają cienia szansy. A jeszcze teraz zachowują się jak terroryści... Żadnych szans.

Treść komentarza została usunięta.

Widać wyraźnie, że z "drugiej strony" zaczyna się wyłaniać część merytoryczna (dyskutuje rozwiązania polityczne) z rewolucyjnej (dąży do rozwiązań przez obalenie demokratycznego rządu). Ale słaba ta część merytoryczna tak w objawach jak i w pozycji.

POzbyć się Hartmanów! 78.11.210.*

Czegokolwiek się tkną, w GWno się obraca. http://student.onet.pl/aktualnosci/polskie-uczelnie-wypadly-fatalnie-w-swiatowym-rank,1,5668021,artykul.html

obywatel 79.186.136.*

Otwartym tekstem bez ogródek mentorzy totalnej opozycji odkrywają swoje twarze. Nawet nie zauważyli, że taki sposób uprawiania polityki to zwykłe awanturnictwo i szkodzenie Polsce wszelkimi sposobami

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.