Forum dyskusyjne

Lifestyle Komentarze do artykułów

fot. PAP/EPA

Tusk zniszczył także Platformę. Zdeptał, zdemoralizował, wyćwiczył w posłuchu, czyli w bezmyślności

Data publikacji:

Tusk wytresował całe to towarzystwo w bezwzględnym posłuszeństwie, kierując równocześnie swych oponentów pod sprawny topór kata.

" młode wilki " z PO marzą o przejęciu władzy dzięki powrotowi Tuska i stworzeniu z Petru zjednoczonej opozycji a Schetyna na aut - Merkel musi upchać gdzieś " specjalistów" - http://niezalezna.pl/91915-czlowiek-tuska-niedoszly-posel-wysadza-kijowskiego-z-kod

Treść komentarza została usunięta.

sluzby 81.28.147.*

wlasnie- ten sprawny topór kata- doslowny, to rzecz, której takze Tusk cholernie sié teraz boi.

klex 79.187.246.*

tfusk - jesteś dla mnie ZEREM! a nawet minus NIESKOŃCZONOŚCIĄ!

hanka 31.11.143.*

ryży , to wyjątkowy gnój

sojkris 94.134.229.*

KRO OPŁACIŁ TAKĄ MIERNOTĘ Z KASZUBSKIEJ PISKOWNICY.Przecież nawet w tramwaju nie rzucał by się w oko , niczym mułowaty pawlak.KTO NAM WSTAWIA TAKIE PSEDO AUTORYTETY jak Kobyła z Pendolino

jack48 94.254.246.*

Dosadny prawda opisująca nie tylko 8 lat rządów MAFII PO-PSL pod przywództwem szmaciarza i cwaniaka który miał dziadka faszystę ale te całe 25 lat tzw.wolności ,oszustwa władzy.

tyle na temat 83.23.24.*

On jeszcze tresury nie skończył.Schetyna w pewnym momencie miaół zadatek na samodzielne prowadzenie Po,ale "tuskale"szybko mu ten pomysł wybili ze łba.Teraz WYKONUJE tylko posłusznie rozkazy Tuska.

klex 79.187.246.*

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to bydle będzie robić wszystko w Brukseli, żeby niszczyć Polskę, Trybunał Stanu dla zdrajcy!

Kaszebe 89.71.227.*

@sojkris: To wykreowany medialnie mit, że jest Kaszebą. On ani z Kartuz ani z Koscierzyny. To niemiecka rodzina z Gdańska.

Proszę nie przeceniać niejakiego Donalda Tuska , jakoby to on zniszczył PO , on był jeno wykonawcą i do tego nad wyraz marnym, scenarzysty piszącego scenariusz w obcym alfabecie , czyli wajchowego , który zbudował dla zamkniętego projektu pod nazwą PO , tratwę ratunkową pod nazwą Niezręczni " z dopiskiem "PL" ale ten bałwan Donald Tusk za Chiny Ludowe nie chciał do tej tratwy wsiąść ! **

bydle polityczne 91.17.216.*

bydle kto to widział żeby bez kolczyka

Treść komentarza została usunięta.

Grizzly 87.205.151.*

To chyba najlepszy i najtrafniejszy pański artykuł, prześwietlający i diagnozujący platformiano - państwową sitwę ale popychaną chyba znad Łaby zza Wołgi!

Treść komentarza została usunięta. (x2)

katon 83.6.12.*

Ta kanalia musi stanąć przed polskim sądem.

Marta 157.25.97.*

Bardo dobry artykuł. Szkoda, że tak wielu Polaków wierzy tej złodziejskiej i sprzedajnej sitwie. Tusk jest typowym przykładem zdrajcy i politruka.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.