Warszawska lewica może chodzić z podniesioną głową
opublikowano: 23 listopada 2010 roku, 9:49 | ostatnia zmiana: 3 sierpnia 2011 roku, 16:39
Dziękuję warszawiakom za każdy głos. Ta kampania to setki spotkań, tysiące rozmów, niepoliczalna liczba wpisów na portalach społecznościowych.
Owocem ciężkiej pracy całego sztabu jest najlepszy wynik warszawskiej lewicy od trzech lat. Poprawiliśmy wynik osiągnięty w wyborach do Sejmu w 2007 roku i wynik osiągnięty w stolicy w czerwcowych wyborach prezydenckich. Mnie szczególnie cieszy postęp w porównaniu z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Warszawska lewica może chodzić z podniesioną głową.
Gratuluję Hannie Gronkiewicz-Waltz zwycięstwa w pierwszej turze. Warszawiacy wybrali kontynuację dotychczasowego kursu.
kategorie: Polityka
tagi: lewica SLD Warszawa wybory samorządowe
Komentarzy: 21
Czas najwyżsszy komunistom w Polsce "utrącić łeb". Jak długo pogrobowcy PPR i PZPR będą mieli coś więcej do powiedzenia niż:- Cela nr 5 melduje się.
Większość jeszcze niedawno członków PZPR i SLD jest obecnie w PO.Tak jest w moim Mińsku Mazowieckim i tu mógłbym sypnąć nazwiskami.
No Wojciech sukces jak cholera!
Ludzie plują na niego a on mówi że deszcz pada,GNIDA.
"Doktor nauk ekonomicznych. " - ciekawe czy zna treść własnej dysertacji i kto był promotorem ?
Jakim cudem to coś zostało doktorem?
Hurra, hurra, hurra... Jeśli to jest sukces to chyba na miarę krótkich spodenek Wojtusia... Sukcesem to jest chyba tylko udział w wyborach lewicy i tylko dlatego, że nie głosowali na PO.
Zaklinamy rzeczywistość. A jakość Pańskich argumentów w debacie żenująca. Albo okrągłe, nic nie znaczące zdanka, albo kule w płot.
Dziękuję ;) Jak w takim płocie są takie sztachety jak Olejniczak, to się przyjemnie strzela. Argumenty się wytacza podczas merytorycznej debaty, rozmowy, a nie z kimś kto tylko potrafi powiedzieć "pokazaliśmy PiSowi", "To nas głos przeciw PiS"... :) Mój pies więcej sztuczek potrafi.
Z Panem to się zgadzam. Pisałem o Olejniczaku :). Oglądałem debatę w tiwilizji.
Widziałam przedwyborczą dyskusję w TVN,w której brali udział:Hanna Gronkiewicz,Czesław Bielecki i Wojciech Olejniczak.To była kompletna porazka Olejniczaka.Sympatię mojej rodziny zdecydowanie zdobył Czesław Bielecki-wiedział o czym mówi.To jest człowiek z klasą !Szkoda,że Warszawa nie wygrała.
To prawda bufetowa znowu kit sprzedała.
Tak głosuje warszawka i to tylko wstyd.
Jeżeli to jest dla Wojtka sukces no to powodzenia.
Zjazd na bambus czeresniaku, słome do butów chowaj.
A lewitujcie sobie z podniesioną głową Wojciechu "Plastik" Olejniczak. Życzę dalszych sukcesów podobnych do tego. Byle nie większych, bo się jeszcze poprzewraca w tych podniesionych głowach...
„Warszawska lewica może chodzić z podniesioną głową”. Taaa... Oczywiście. I najlepiej, ubraną w kominiarkę albo stringi. Oczywiście, panie doktorze, oczywiście. Zresztą, czy ktoś jest w stanie panu zaprzeczyć?
Tylko środowisko lesbijskie,gejowskie i inna swołocz mogli oddać głos na Olejniczaka.To co prezentuje sobą ten osobnik to koszmar.Program dla stolicy to była nienawiść do PiS-u.Teraz jego komentarze to kabaret.
Prawdę mówiąc, patrząc na historie to cała lewica powinna chodzić od dawna BEZ GŁÓW
Tak jest to jest sukces, a czarne jest biale .... tak jest... Boże co za BEŁKOT
Z podniesioną głową lewica?! Kiedy na kolanach przeprosicie za zbrodnie waszych komunistycznych dziadów, ojców...
Nie przegap
- Przywrócili nad stocznię imię komunistycznego zbrodniarza, twórcy systemu nienawiści. Ale są ludzie, którzy protestują. ZDJĘCIA!
- Poufne informacje KNF o SKOK-ach trafiły do mediów. "Czy mamy do czynienia z przekazaniem poufnych informacji mediom przez przedstawicieli KNF?"
- Nasz wywiad. Krzysztof Szczerski: Potrzebujemy, by Polska wstała z kolan ws. śledztwa smoleńskiego
- Ważny sojusznik sprawy smoleńskiej. McCain jest jednym z najtrzeźwiej patrzących na Rosję i Putina polityków
- 100 lat temu zmarł Bolesław Prus - jeden z największych polskich pisarzy, do dziś aktualny. Jego "Lalka" to powieść genialna
- Wicepremier Węgier: "Korporacje wywoziły ogromne pieniądze, większe niż wynikało z zasady zysku. Tak traktuje się kolonie"