Magdalena Środa znajduje winnych śmierci Madzi

PAP
PAP

Wszyscy jesteśmy winni, ale najbardziej Kościół. To on jest odpowiedzialny za brak  edukacji seksualnej, trudny dostęp do antykoncepcji i aborcji. To przez Kościół przychodzą na świat dzieci niechciane.

Magdalena Środa pisze:

„Dziecko to nie - cud, tylko bariera. Jest nieznośne, ryczy, domaga się opieki, ciągłej krzątaniny”.

Filozofka i jej towarzysze od lat domagają się prawa „usuwania barier”, czyli zabijania niechcianych dzieci.

Tekst na stronie TOK FM świadczy o tym, że Magdalena Środa jest wstrząśnięta. Nie przychodzi jej jednak do głowy, że nawoływanie do zabijania dzieci może mieć związek z zabijaniem dzieci. Co takiego musiałoby się wydarzyć, aby dostrzegła swoją odpowiedzialność?

 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.

Autor

Wspieraj patriotyczne media wPolsce24 Wspieraj patriotyczne media wPolsce24 Wspieraj patriotyczne media wPolsce24

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych