wersja testowadzisiaj jest

Najważniejsze

Publicystyka

Gdyby tzw. Europejczycy, także z Polski słuchali Lecha Kaczyńskiego, Europa wyglądałaby inaczej. Targi o bezpieczeństwo energetyczne kontynentu byłyby niepotrzebne, Putin nie miałby odwagi zachowywać się jak bandyta

Każdy dzień potwierdza trafność ocen sytuacji politycznej i gospodarczej Europy kreślonych przez śp. Lecha Kaczyńskiego, a także Jego propozycje zmierzające do stabilizacji opartej na szanowaniu sprawdzonych zasad i szanowaniu człowieka.

Wydarzenia

Fot. PAP/epa

Władimir Bukowski: „Wynik prac międzynarodowych ekspertów będzie mizerny. Czarne skrzynki już zostały sfałszowane” NASZ WYWIAD

"Niestety nic nie zmieni pobłażliwego nastawienia Zachodu do Rosji. Zachodni politycy, mówiąc, że tragedia lotu MH17 otworzyła im oczy, kłamią. Od początku wiedzieli kim jest Putin. Czeczenia, Politkowska, Krym, a teraz wschodnia Ukraina. Lista putinowskich zbrodni jest długa i na wszystkie przymykali oczy. Tak będzie i w tym przypadku".

wSumie.pl

powrót na górę
Najczęściej czytane

Treści wPolityce.pl
Polityka, Gospodarka, Świat, Smoleńsk, Historia, Społeczeństwo, Kościół

Redaktor Naczelny: Marek Pyza

Z-ca Redaktora Naczelnego: Marzena Nykiel

Zespół: Marcin Fijołek, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Jerzy Kubrak, Dorota Łosiewicz, Anna Sarzyńska, Sławomir Sieradzki, Marcin Wikło, Piotr Zaremba, Stanisław Żaryn, Łukasz Żygadło.

Kontakt: redakcja@wpolityce.pl